BENEFIT APTOS THREAD LINFTING-A, DR SCI. MED. BRANKICA TEPAVČEVIĆ GOST – PREDAVAČ U ZADARSKOJ POLIKLINICI KRANJČEC

Poliklinika Kranjčec u Zadru ovoga vikenda bila je odredište dr sci. med. Brankica Tepavčević pod čijim  vođstvom je održana još jedna uspešna edukacija u Aptos Thread Linfting metode.

Posle uspešnih edukacija – gostovanja u Bosni i Hercegovini, Hrvatskoj, Sloveniji i Crnoj Gori, Brankica Tepavčević – osnivač i vlasnik BT Aestetic Surgery Centra i prvi Aptos trener u Srbiji, ovoga puta svoje znanje podelila je sa kolegama u eminentnoj zadarskoj poliklinici Kranjčec.

U odličnoj radnoj i prijateljskoj atmosferi dr sci med Brankica Tepavčević nesebično je prenela  svoje znanje kolegama  tokom edukacije Aptos Thread Linfting-a.